niedziela, 24 czerwca
15:09

Fishing

ZbikowskiZbikowski

Stare, dobre czasy wracają. Aresztuje się człowieka z Solidarności. Co ciekawe, robią to ludzie, którzy też uznają się za byłą Solidarność. Komuny niby nie ma, ale zasady pozostały te same. Dawnych swoich się wycina, jak fikają.
Cała ta Solidarność już tak się sk...a, że szkoda gadać. Wpierw była walka o jedzenie i wolność, teraz jest o kasę. Ale jeśli się nie pamięta historii, to potem tak bywa. Jak to było o dzieciach rewolucji?
Polityka międzynarodowa idzie nam coraz lepiej, już prawie nikt nas nie lubi. Podobno Węgrzy, ale może być to ściema. Trumpem się podniecaliśmy, a to przecież była zwykła gierka. Teraz już nie bardzo mamy z kim trzymać, ale Putinowi zawsze dowalimy. Nie wiadomo czym, ale coś się opracuje. MON to teraz specjaliści od taktyki i strategii. Gorzej nieco ze sprzętem, ale jakiś kuter może podbić i strzelić rybami.

Komentarze   

 
+4 #1 Jan 2018-02-21 09:46
No dzisiaj to wyjatkowy bełkot mamy. Albo zly dzień albo za dobrze jest wPolsce co do białej gorączki doprowadza przeciwników rządu PIS. Pana Frasyniuka NIE ARESZTWOANO Panie redaktorze. Pan przedsiębiorca Frasyniuk wywoływał burdę podczas oficjalnej, zgloszonej uroczystości, został grzecznie znisiony przez policjantów z drogi na której udawał zuczka polnego i przy okazji naublizał i pokopał tychże policjantów. Dlatego został wezwany na policje w charakterze osoby „co do której istnieje uzasadniona podstawa do skierowania wobec niej wniosku o ukaranie”.Olał dwukrotne wezwanie po czym zrobił "szoł' gdy to po niego przyszła policja w celu doprowadzenia na posterunek z ktorego po kilkudziesięciu minutach został zwolniony. Czasy świętych krów sie kończą.
Trump nas nie lubi? Nie zauwazył Pan całej brygady pancernej USA w Polsce, ktora dotarl tutaj w ciagu ostatnich dwoch lat? O rozbudowie korpusu w Szczecinie czy MND NE tez nie słyszał? O zmianach w armii też nic?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem