wtorek, 21 stycznia
03:26

Nie ma kto posprzątać

W centrum miasta, tuż obok dworca kolejowego, straszą puste butelki po alkoholu.

Do naszej redakcji zwróciła się Czytelniczka sygnalizując problem stanu czystości wokół dawnego budynku PKS, w którym mieściła się kasa i poczekalnia, przesyłając w załączniku kilka zdjęć. Widać tam pełno pustych butelek po alkoholu leżących pod budynkiem.
- Wstyd i hańba dla miasta za ten brud. Od kilku miesięcy obserwuję to miejsce. Są chyba osoby odpowiedzialne tam za porządek. Przydałby się monitoring – pisze zbulwersowana Czytelniczka.
Rzeczywiście, od dłuższego czasu ilość pustych „setek” miłośników alkoholu rośnie wokół wspomnianego obiektu. Zwróciliśmy się w związku z tym do Urzędu Miejskiego, gdzie otrzymaliśmy odpowiedź, że nieruchomość należała do PKS, została sprzedana jakiś czas temu i obecnie stanowi własność prywatną, a utrzymanie porządku wokół niej nie stanowi obowiązku magistratu. (...)

WIĘCEJ W ŚRODOWYM WYDANIU GŁOSU NR 18 Z 1 MAJA 2019 R.

Komentarze   

 
0 #4 ryba 2019-05-05 14:03
Ja - o jakie elity mieszkają nad jeziorem ? Te elity jeszcze wczorajmieszkał y w Danaborzu czy podobnych wsiach
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-1 #3 ja 2019-05-05 13:49
Cytuję mieszkaniec 2:
W całym mieście jest pełno śmieci na chodnikach. Także w miejscach, gdzie zamiast chodnika są zwykłe gruntowe drogi. Okolice Kcyńskiej, Pałuckiej, Jeżyka, Średniej, Gnieźnieńskiej, Janowieckiej, można by wymieniać i wymieniać. Od paru lat w tym mieście poziom czystości leci na dno. Uważam, że widać także między innymi: kulturę osobistą osób przeprowadzających się do tego miasta - typu parkowanie na chodnikach, zastawianie prywatnym posesjom wjazdów, wjeżdżanie samochodami przed same drzwi do marketów itp.
Kiedyś byłam świadkiem jak porządnie wyglądające dzieciątka, w wieku gimbazowym, mieszkające na ekskluzywnym osiedlu elity nad jeziorem rozwalały nowe kosze do śmieci.Agresja młodzieży (chłopaków i dziewcząt) była tak wielka, że bałam się interweniować. Może rodzice owych latorośli powinni im poświęcić nieco czasu zamiast zarabiać góry hajsu.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+2 #2 aaaa 2019-05-05 13:42
Do mojego ogrodu pijaki też wrzucają takie butelki. Hołota!
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
0 #1 mieszkaniec 2 2019-05-03 10:27
W całym mieście jest pełno śmieci na chodnikach. Także w miejscach, gdzie zamiast chodnika są zwykłe gruntowe drogi. Okolice Kcyńskiej, Pałuckiej, Jeżyka, Średniej, Gnieźnieńskiej, Janowieckiej, można by wymieniać i wymieniać. Od paru lat w tym mieście poziom czystości leci na dno. Uważam, że widać także między innymi: kulturę osobistą osób przeprowadzając ych się do tego miasta - typu parkowanie na chodnikach, zastawianie prywatnym posesjom wjazdów, wjeżdżanie samochodami przed same drzwi do marketów itp.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem