środa, 11 grudnia
17:30

Musimy poczekać na zadaszenie amfiteatru

 

 

Projekt wybrany w zeszłym roku w ramach budżetu obywatelskiego odchodzi póki co do lamusa. Cena jego wykonania przewyższa szacowaną kwotę.

 

Temat ten powracał niejednokrotnie na łamach wągrowieckich mediów, które zadawały pytania o stan przygotowań do inwestycji, jaka według mieszkańców Wągrowca była potrzebna. We wtorek na sesji Rady Miejskiej, w kontekście zmian w budżecie na rok 2019, ponownie sprawa zadaszenia pojawiła się na tapecie. Nowy projekt uchwały budżetowej nie zakłada w tym roku realizacji wspomnianej inwestycji, gdyż środki na nią zarezerwowane nie wystarczają na jej realizację. Wiceburmistrz Piotr Pałczyński poinformował, że magistrat wysłał do specjalistycznej firmy prośbę o wstępną wycenę. (...)

 

WIĘCEJ W ŚRODOWYM WYDANIU GŁOSU NR 22 Z 29 MAJA 2019 R.

Komentarze   

 
+6 #1 Omen 2019-05-29 07:49
Uważam, że pomysły zgłaszane do budżetu obywatelskiego powinny być wstępnie oszacowane zanim trafią pod głosowanie mieszkańców. Poza tym miasto nie może dołożyć? Stać nas na darmową komunikację, rowery miejskie itp., a nie ma kasy na zadaszenie amfiteatru. Proponowałbym wstrzymanie realizacji późniejszych projektów jak np. rowery miejskie i przerzucenie kwoty z tej inwestycji na realizację obiecanego mieszkańcom zadaszenia amfiteatru.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem