czwartek, 15 listopada
06:34

Ujawniamy nazwiska gwałcicieli i pedofilów

MSMS

Nazwiska i inne dane najgroźniejszych gwałcicieli i pedofilów od 1 stycznia 2018 roku są w pełni jawne.

 – Prawo do ochrony naszych dzieci stawiamy ponad anonimowość przestępców – podkreśla Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny, Zbigniew Ziobro.

Z powiatu wągrowieckiego w publicznym rejestrze są nazwiska i dane przestępców: Dominik Chludziński, lat 24, ur. w Wągrowcu, Piotr Hak, lat 58, ur. w Wągrowcu, Krzysztof Krawczak, lat 32, ur. w Wągrowcu, Tomasz Kryszak, lat 23, ur. w Wągrowcu, Artur Kurzwa, lat 29, ur. w Wągrowcu, Sławomir Watała, lat 23, ur. w Wągrowcu.

Publiczne rejestry z danymi pedofilów funkcjonują na świecie, m.in. w Stanach Zjednoczonych. Są dobrym sposobem na zapobieganie krzywdzie ofiar, bo pozwalają na skuteczną kontrolę takich przestępców. (red)

Czyny na tle seksualnym wymienionej szóstki przestęców i wymierzone kary podamy w środowym wydaniu Głosu Wągrowieckiego z 10 stycznia br. (red)

Komentarze   

 
+4 #1 Mirek 2018-01-06 12:50
Ciekawe że tylko sześciu gwałcicieli jest na liście Ziobry. Powinno być ich więcej, tak przynajmniej wynika z waszych artykułów publikowanych w ostatnich latach, bo dość często pisaliście o nich. Poza tym data urodzenia nie wskazuje o miejscu ostatniego zamieszkania tych seksualnych zbrodniarzy.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem