sobota, 16 lutego
08:13

Policja znowu cieszy się...

Od dziś policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu, a także dzielnicowi z Rewiru Dzielnicowych w Wągrowcu, będą wykorzystywać w służbie nowe radiowozy.

- W czwartek odbyła się uroczystość przekazania policjantom dwóch nowych radiowozów w ramach programu współfinansowania zakupów przez samorządy. Uroczystość odbyła się na parkingu przed budynkiem komendy, a udział w niej wzięli: Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, Komendant Powiatowy Policji w Wągrowcu insp. Magdalena Sławińska, Burmistrz Miasta Wągrowca Krzysztof Poszwa, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wągrowcu nadkom. Mikołaj Szydzik, kadra kierownicza i policjanci, którzy na co dzień będą wykorzystywać radiowozy w służbie - informuje st. sierż. Dominik Zieliński, oficer prasowy KPP w Wągrowcu.

Przed wyjazdem do służby samochody zostały poświęcone przez zaproszonego na uroczystość ks. kan. Piotra Kalinowskiego.

W trakcie uroczystości Komendant Sławińska podziękowała za zaangażowanie, za wsparcie i ofiarowaną pomoc finansową, na zakup sprzętu, który będzie niezawodny. Oznakowane radiowozy marki Opel Astra w wersji Sports Tourer posiadają silnik 1.6 Turbo o mocy 200 KM. Każdy przekazany radiowóz kosztował niemal 72 tys. złotych, a środki na jego zakup pochodziły z budżetu Powiatu Wągrowieckiego – 50 tys. złotych, Miasta Wągrowca – 15 tys. złotych, większość środków wyasygnowała  Komenda Główna Policji. (red)

Źródło: KPP Wagrowiec

Komentarze   

 
+4 #1 Wielkopolanin 2018-01-19 08:15
Alleluja i do przodu. Tylko prosimy o pouczanie, a nie wypisywanie mandatów, by zmieścić się w limitach :oops:
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem