sobota, 16 lutego
07:47

Catering po nowemu

Świadczenie usług cateringowych dla publicznych przedszkoli w Wągrowcu jest przedmiotem zamówienia, które ukazało się w suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

Do lutego br. posiłki dla przedszkolaków będzie jeszcze dostarczał Firma Gastronomiczno - Handlowo – Usługowa Katarzyna Gajewska w Kobylcu, która świadczy usługę cateringową od 6 lat. Do jakości i obfitości dostarczanych posiłków wiele pretensji mieli rodzice, o czym wielokrotnie pisaliśmy na łamach Głosu Wągrowieckiego. Teraz może się to zmienić, chociaż nie można wykluczyć, że oferta tej firmy zostanie przyjęta.

Firma ta wygrała przetarg za czasów burmistrza Stanisława Wilczyńskiego. Nie posiadała własnych pomieszczeń do przygotowywania posiłków i korzystała z dwóch przedszkolnych kuchni z pełnym wyposażeniem za zgodą ówczesnego włodarza. Wymogi, jakie określono w ogłoszeniu o zamówieniu usług cateringowych oraz Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ), stawiają przed nią wysoką poprzeczkę.

Jak czytamy w tym ogłoszeniu przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych w roku 2018 dla dzieci uczęszczających do wągrowieckich placówek wychowania przedszkolnego: Przedszkola nr 1 im. Jana Brzechwy, Przedszkola nr 2 im. Marii Konopnickiej, Przedszkola nr 3, Przedszkola nr 6 im. Czerwonego Kapturka, Przedszkola nr 7 „Pod Grzybkiem”.
W zakres usług będących przedmiotem zamówienia wchodzi: przygotowanie i dostarczenie posiłków do miejsca wskazanego przez dyrektora danego przedszkola, czyli miejsca pobytu dzieci.

Oferty zostaną otwarte w Urzędzie Miejskim 5 marca o godz. 10.00. (maj)

Komentarze   

 
+1 #2 Omen 2018-03-12 07:53
Mój syn chodzi do Przedszkola nr 3 już 3 rok i nie narzekamy na jakość oraz ilość jedzenia. Menu bardzo urozmaicone uwzględniające również dzieci z alergią.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-1 #1 erq efw 2018-01-26 11:20
Większości dzieci teraz je w domu kawior to rodzicom nie podoba się obecnyh catering Następny bedzie z Matiota z Warszawy
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem