sobota, 16 lutego
07:14

Z Pegazem na Pałukach

Konkurs organizuje Rejonowa Biblioteka Publiczna w Szubinie pod patronatem starostów  powiatowych w Nakle nad Notecią, Wągrowcu i  Żninie.

- Konkurs realizujemy, kierując się  ideą rozwijania zainteresowań dobrą literaturą ora promowania kultury czytelniczej i kultury słowa – mówi pomysłodawca konkursu Mirosław Rzeszewski,  dyrektor Rejonowej Biblioteki Publicznej w Szubinie. Sam konkurs to jednak nie wszystko.

Postanowiliśmy pomóc mieszkańcom naszego regionu w realizacji marzeń dotyczących debiutu literackiego. W dzisiejszych realiach rynkowych jest to prawie nie do spełnienia dla ucznia czy studenta. Z naszą pomocą się udało!  Dzięki wsparciu finansowemu Banku Spółdzielczego w Nakle nad Notecią ukazały się już trzy wybory nagrodzonych prac z poprzednich edycji – dopowiada dyrektor.

A więc warto spróbować i wziąć udział w piątej edycji konkursu. Szczegóły na stronie www.biblioteka.szubin.pl 

Zaprzaszamy młodych literatów do udziału w konkursie! (maj)

 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem