wtorek, 21 maja
20:30

Stach dla Huberta Jezierskiego

Fot: Konrad SzadkowskiFot: Konrad Szadkowski

 

Absolwent wągrowieckiego liceum przy ul. Klasztornej, znany z wielu inicjatyw społecznych, otrzymał zaszczytne wyróżnienie.

 

Statuetka Stacha przyznawana jest od czterech lat wybitnym absolwentom I Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu, którzy wyróżniali się swoją aktywnością na wielu płaszczyznach. Tak też było w przypadku Huberta Jezierskiego, znanego przede wszystkim z projektu „Zapomniana Historia”, przybliżającego ważniejsze wydarzenia z dziejów Wągrowca i okolic. Hubert od wielu lat działa w harcerstwie, był też członkiem Młodzieżowej Rady Miejskiej, udziela się w wolontariacie oraz prężnie działa jako specjalista od mediów społecznościowych. To tylko kropla w morzu zasług, jakimi może się pochwalić młody wągrowczanin.

 

Statuetkę, przyznawaną przez Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne im. Stanisława Przybyszewskiego, wręczyła laureatowi prezes stowarzyszenia, Danuta Chosińska, w towarzystwie wicestarosty Michała Piechockiego i dyrektora liceum Macieja Patelskiego.

(ks)

 

 

Fot: Konrad SzadkowskiFot: Konrad Szadkowski

 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem