piątek, 22 marca
11:53

Herbatka u Tadka

Fot. F.SzklennikFot. F.Szklennik

Na oryginalny sposób podziękowania mieszkańcom gminy Skoki za głosowanie w I turze wyborów samorządowych wpadł burmistrz Tadeusz Kłos i jego komitet wyborczy.

Odwiedzających i handlujących na miejskim targowisku zaproszono na... śniadanie z burmistrzem. Na chętnych czekały kanapki, pączki, kawa i herbata. Kto chciał mógł porozmawiać z burmistrzem i jego pracownikami, wpisać do przygotowanego notatnika petycję do samorządu gminy. Na planszach pojawiły się informacje o dokonaniach samorządu w kończącej się kadencji. Burmistrz wędrował również wśród stoisk handlowców. Dało się zauważyć nowo wybranych radnych nie tylko z ekipy burmistrza, ale również tych, którzy nie przebrnęli przez sito wyborcze 21 października.

A kanapki i paczki zajadali również ci, którzy deklarowali, że w I turze głosowali na konkurentów obecnego burmistrza. W Skokach dojdzie do II tury wybory włodarza gminy.

Jak nas zapewnił burmistrz śniadanie zostało sfinansowane ze środków członków komitetu wyborczego i samego burmistrza, który - jak sie okazało - obchodził w sobotę swoje urodziny. Z tej okazji odśpiewano mu Sto lat!(fs)
Burmistrz podczas rozmowy z mieszkańcamiBurmistrz podczas rozmowy z mieszkańcami

Komentarze   

 
-2 #5 ewa 2018-10-30 10:30
Cytuję ewa:
Grzesiu, rzesiu!!!

Grzesiu, Grzesiu!!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+1 #4 ewa 2018-10-30 10:30
Grzesiu, rzesiu!!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+1 #3 wyborca 2018-10-29 17:01
A Grzegorz prezentuje się w radiu
https://www.facebook.com/waszeradiofm/videos/265413490826314/
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+2 #2 asia 2018-10-29 09:48
Tadek niejadek lubi rozdawać
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+3 #1 terra 2018-10-27 18:49
Burmistrz kiedyś pisał świetne teksty kabaretowe, nieźle idzie mu w samorządzie i wielki szacun za ten pomysł. Sama widziałam, że po kanapki i paczki sięgali jego adwersarze. Ale nie widać było, żeby stanęły im w gardle.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem