środa, 21 listopada
14:28

Dramatyczna wygrana...

Pierwszoligowi szczypiorniści Nielby pokonali u siebie KS Meble Wójcik Elbląg 33:30 (14:15).

Pojedynek był wyjątkowo zacięty. Szala zwycięstwa prawie że do końca meczu zdecydowanie nie przeważyła się na korzyść jednego czy drugiego zespołu. W 58 minucie Nieba prowadziła 31:28. W kolejnej przeciwnik zdobył punkt, ale nielbiści zaraz odbili go sobie. W 60 minucie różnica wyniosła 2 bramki, by za chwilę podskoczyła to 3 punktów na korzyść Nielby.

Rekordzistą zdobytych bramek był Dariusz Widziński, który zdobył ich 10. Siedem goli wrzucił Paweł Gregor, po sześć – Paweł Gąsiorek i Patryk Skrzypczak, po jednej – Miłosz Adamski, Łukasz Hoffmann i Bartosz Witkowski. (maj)

Więcej w środowym wydaniu Głosu Wągrowieckiego.