sobota, 20 lipca
19:47

Nowy skarbnik miejski

Daniel Budzeń. (fot. Konrad Szadkowski)Daniel Budzeń. (fot. Konrad Szadkowski)

 

Burmistrz Jarosław Berendt odwołał Alinę Dotkę ze stanowiska skarbnika miejskiego.

 

Dziś podczas sesji Rady Miejskiej, zanim jeszcze przystąpiono do omówienia i przegłosowania uchwały budżetowej na 2019 rok, Jarosław Berendt zagłosił projekt uchwały o odwołaniu skarbnika miejskiego. Od czerwca 2016 roku stanowisko to piastowała Alina Dotka. Dziś po raz ostatni wystąpiła przed radą, referując budżet na przyszły rok, nad którym pracowała głównie z byłym burmistrzem Krzysztofem Poszwą i jego ekipą.

 

Jarosław Berendt na jej miejsce powołał Daniela Budzenia, ktory dotychczas pracował w starostwie powiatowym w Wydziale Finansów.

 

- Nowy burmistrz powołuje nową kadrę i w związku z tym powołał nowego skarbnika - odpowiedział na nasze pytanie o powody zmian w Wydziale Finansowym Wągrowca Jarosław Berendt.

 

(ks)

Komentarze   

 
+3 #5 Jacek 2019-01-02 10:02
Piszą, że chodzi im o nowe priorytety w budżecie na nowy rok. Przecież Łąkowa i Kręta od lat domagają się gruntownej przebudowy. Tamtędy chodzi sporo mieszkańców miasta, udających się mi. in. nad rzekę czy cmentarze. To jest jakiś absurd. To powinien być jeden z głównych priorytetów.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+17 #4 u76 2018-12-21 11:59
Zych TY lepiej załóż słupołazy i wejdz na słup i tam siedz
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+24 #3 roman 2018-12-20 20:15
Czy nowy skarbnik Daniel to syn kadrowca w tym samym urzedzie?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+16 #2 mieszkanka osiedla 2018-12-20 20:14
W bardzo elegancki sposób odwołali panią skarbnik za jej ciężką pracę.Coś czuję,że nas wyborców też tak potraktują.Będz ie ładnie i z kulturą. A o radnym Zychu to szkoda gadać.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+20 #1 mieszkaniec 2018-12-20 20:03
Na dzisiejszej sesji uchwalono budżet na 2019 r.Jako mieszkaniec zainteresowanyc h do realizacji projektów drogowych podaję:uwalono realizację ul.Łąkowej i Krętej.Przyczyn ił się do tego między innymi radny osiedlowy Ryszard Zych.Gratuluję jego osiedlowym wyborcom.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem