sobota, 20 lipca
20:27

Orkiestra już gra!

W niedzielę czeka nas 27.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra już gra w wielu miejscowościac przy okazji specjalnie organizowanych imprez pod szyldem WOŚP-u.

W Skokach sztab zlokalizowany jest jak zawsze w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Skoki. Imprezza finałowa odbędzie sie w hali sportowej szkoły podstawowej przy ul Rogozińskiej 1.Od kilku dni krąży już mobilna puszka, do której można wrzucać datki.Na licytację, jak co roku, przygotowano wiele atrakcyjnych gadżetów. Sztab liczy na kolejny rekord, który został zresztą też ustanowiony w ubiegłym roku.

Na terenie gminy Mieścisko będą tradycyjnie działały dwa sztaby: w Mieścisku i w Popowie Kościelnym. Zbiórka datków trwa w najlepsze. Zbierano w Kłodzinie i podczas imprez sportowych. Tam też liczą na kolejny rekordowy wynik. Szczegóły finałów na plakatach oraz na Facebooku tychże sztabów.(fs)

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem