niedziela, 22 września
18:47

Pupile już z nagrodami

Zwycięzcy pelbiscytu wraz z sponsorami. (fot. Konrad Szadkowski)Zwycięzcy pelbiscytu wraz z sponsorami. (fot. Konrad Szadkowski)

 

Dziś odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom plebiscytu Pupil Roku 2018.

 

W sklepie zoologicznym Wodnik zebrali się po południu właściciele nagrodzonych psów wraz ze swoimi pupilami, sponsorzy nagród w plebiscycie i przedstawiciel redakcji Głosu Wągrowieckiego. W uroczystej, a jednocześnie rodzinnej atmosferze wręczono nagrody i spędzono miłe chwile na pogadankach o czworonogach.

 

Przypomnijmy, że pierwsze miejsce zajęła Kuleczka, drugie Dragon, zaś trzecie Śpioszek. Wszystkim uczestnikom plebiscytu serdecznie gratulujemy i dziękujemy, że mogliśmy bliżej poznać te przesympatyczne stworzenia.

 

Dziękujemy bardzo sponsorom nagród: Gabinetowi Weterynaryjnemu Alicji Serdynieckiej, Sklepowi Wędkarsko-Zoologicznemu Wodnik oraz Gabinetowi Strzyżenia Psów i Kotów Czesio.

(ks)

 

Dragon przymierza się do konsumpcji nagrody. (fot. Konrad Szadkowski)Dragon przymierza się do konsumpcji nagrody. (fot. Konrad Szadkowski)

 

Kuleczka, mimo iż przyjęła pokaźną ilość nagród, wykazała się dużym opanowaniem. (fot. Konrad Szadkowski) Kuleczka, mimo iż przyjęła pokaźną ilość nagród, wykazała się dużym opanowaniem. (fot. Konrad Szadkowski)

Komentarze   

 
0 #4 Magda 2019-01-16 07:18
Cytuję Janowy:
A dzieci? Gdzie sa dzieci? Widze trzy młode dziewczyny / kobiety i pieski zamiast dzieci ... jaka to "rodzinna atmosfera" bez maluchów? Poza tym, widac, ze te psy są chore, niezdone do samodzilnego zycia, zaj..ne nadopiekunnością. Widac to szczegolnie po tym kundlu w niebieskiej obrozy. On ma zająca dogonić?

Kto teraz trzyma psa dla "gonienia zająca"? trzmanie psa na polowania to nie ta epoka człowieku. I nie ma jak to oceniać sprawność psa po dwóch zdjęciach. Widocznie specjalista się znalazł... I wszyscy Ci co pisza takie komentarze widać, że nigdy nie doświadczyli psiej miłości i nie wiedzą ile jest w stanie wnieść do życia takie stworzenie. I niestety widać po Państwu, że jednak zwierzęta są bardziej życzliwe
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-3 #3 Janowy 2019-01-14 11:08
A dzieci? Gdzie sa dzieci? Widze trzy młode dziewczyny / kobiety i pieski zamiast dzieci ... jaka to "rodzinna atmosfera" bez maluchów? Poza tym, widac, ze te psy są chore, niezdone do samodzilnego zycia, zaj..ne nadopiekunności ą. Widac to szczegolnie po tym kundlu w niebieskiej obrozy. On ma zająca dogonić?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-5 #2 adam 2019-01-12 15:47
Niedawno czytałem że jakaś Pani na Nasze Miasto narzekała że jest mało psich pakietów Wychodzi na to że podatków za psy nie płacą ale na psie pakiety to mają się wszyscy składać Jestem ciekaw ilu z tych na zdjeciu sprząta po swoim psie Brakuje jeszcze 500 plus na psa
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-7 #1 Sylwia 2019-01-12 11:32
Ludziom odbiło na tle psów.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem