niedziela, 21 kwietnia
06:30

Nielba!!!

facebook/nielbafacebook/nielba

Szczypiorniści Nielby Wągrowiec wygrali na swoim parkiecie z SMS ZPRP Gdańsk 31:27 lecz to do goście prowadzili w meczu do 37 minuty.

Po kilku meczach wyjazdowych piłkarze ręczni Nielby zaprezentowali się przed własną publicznością. Rywale z Gdańsku postawili się zdecydowanie liderowi tabeli i prowadzili w meczu do 37 minuty. Wtedy to Paweł Gąsiorek doprowadził do remisu 17:17. Paweł Gregor dał następnie zespołowi prowadzenie, którego nioelbiści nie oddali już do końca spotkania. Najwiecej bramek dla Nielby zdobyli: Paweł Gregor (7) i Patryk Skrzypczak (6). Nielba nadal jest samodzielnym liderem grupy A I ligi piłki ręcznej.(fs)