niedziela, 21 kwietnia
06:19

Drugi remis z rzędu

mks,nielba.plmks,nielba.pl

Piłkarze nożni Nielbi nie wykorzystali atutu swego boiska i zaledwie zremisowali z LKS Gołuchów 2:2

Tydzień temu Nielba grała z liderującym Lubuszaninem Trzcianka i straciła zwycięstwo w doliczonym czasie gry. W meczu z drużyną z Gołuchowa nielbiści musieli gonić wynik.  Goście wyszli na prowadzenie w 51 min. meczu. Rafał Leśniewski wyrównał stan meczu z rzutu karnego w 70 minucie. W 88 min. goście ponownie wyszli na prowadzenie, a remis dla Nielby uratował Tomasz Bzdęga w 91 minucie. Lider tabeli Lubuszanin Trzcianka przegrywał w Kórniku z Kotwicą 0:2, ale w drugiej połowie zdołał wyrównać.Tak więc Nielba nie zniwelowała straty do lidera i nadal traci do niego 3 punkty.

Rozgrywki ligowe rozpoczęli także piłkarze występujący w lidze międzyokręgowej. Zamek Gołańcz przegrał u siebie ze Spartą Oborniki 1:2, Concordia Murowana Goslina wygrała na swoim boisku z GLKS Wysoka 3:0, a Leśnik Margonin zremisował z Koroną Stróżewo 1:1. Wełna Skoki rozegra swój mecz w niedzielę 24 marca.(fs)

Relacja z meczu w środowym wydaniu Głosu Wągrowieckiego z 27 marca.