środa, 20 marca
09:53

Z kuponem do Brukseli

Z kuponem do Brukseli

Co robi Twój europoseł, a co Komisja Europejska? Bruksela – zobacz to sam!

5-7 września 2018r. grupa 16 czytelników z całej Polski poleci do Brukseli na wizytę studyjną. Razem z dziennikarzami z gazet lokalnych rozszyfrują Politykę Spójności i wspólnie przygotują relację z wyjazdu do stolicy UE.

To możesz być TY! Wypełnij kupon z 20 lub 21 numeru gazety i wyślij go do redakcji Głosu Wągrowieckiego najpóźniej do 15 czerwca 2018r. Wyniki do 13 lipca 2018r. na gazetylokalne.pl; tam znajdziesz także regulamin rekrutacji.

Rekrutację na wizytę studyjną „Bruksela – zobacz to sam!” ogłasza Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej wspólnie ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych.

Działanie w ramach projektu "InForMe” - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

ue3

 

Komentarze   

 
0 #3 Jan 2018-06-02 07:30
Mozna sie bedzie spotkać z poslami euroPOslami ktorzy głosują za nakładaniem sankcji na Polskę:
"...Jak donosi „Rzeczpospolita ”, Parlament Europejski obradował nad wprowadzeniem ograniczeń w wysyłaniu pracowników na terenie Unii Europejskiej. Przegłosowane rozwiązania uderzą w polskich przedsiębiorców , ponieważ to właśnie firmy z naszego kraju delegują najwięcej osób do pracy za granicą.
Za proponowanymi regulacjami opowiedziało się 456 europosłów, przeciw było 147 a 49 wstrzymało się od głosu. Wśród tych, którzy oddali głos na „tak”, było 16 polskich europosłów z PO, PSL i SLD, w tym m.in. Jerzy Buzek, Jarosław Kalinowski, Janusz Lewandowski, Julia Pitera czy Adam Szejnfeld. Przeciw zagłosowali wszyscy europosłowie PiS.
Po głosowaniu politycy PO tłumaczyli, że są przeciw przeforsowanym rozwiązaniom, a głosy poparcia oddali przez przypadek...."M ożna byc tak głupim, ze nie wie sie na co sie głosuje? Okazuje sie, ze mozna . Jakis artykuł na ten temat w GW będzie?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+7 #2 W-c 2018-05-22 19:15
Towarzysza SZEJN-felda?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+6 #1 W życiu nigdy! 2018-05-22 18:31
Bo jeszcze spotkam tam tego patafiana Sz.!
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem