piątek, 14 grudnia
18:18

Kandydaci do Rady Powiatu

Przedstawiamy Kandydatów do Rady Powiatu.

 

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Okręg 1

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WOŹNIAK Robert Jan 42 Wągrowiec
2 BIELAWSKI Jacek Józef 68 Wągrowiec
3 STRYCHALSKI Stefan Antoni 64 Bukowiec
4 SURDYK Marzena Krystyna
39  Wągrowiec
5 HERNIK Zofia Krystyna 49 Wągrowiec
6 CICHY Leszek Jan 73 Wągrowiec
7 NAROWSKA Aneta 37 Mieścisko
8 SZYNCZOWSKA-GAPIŃSKA Ewa 39 Wągrowiec
9 PAWLACZYK Beata 45 Wągrowiec
 

Okręg 2

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KRANC Tomasz Bronisław 60 Damasławek
2 OSUCH Małgorzata Grażyna 65 Gołańcz
3 WACHOWIAK Łukasz 32 Chawłodno
4 FRASZ Mariola 52 Podolin
5 HEKIERT Kamila Kazimiera 55 Kołybki
6 LEMPKA Małgorzata 56 Morakowo
7 PAWŁOWSKI Witold 37 Stołężyn

 

Okręg 3

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 TYLL Iwona 44 Kuszewo
2 SOCZKA Jadwiga 65 Mieścisko
3 WINKIEL Małgorzata 46 Mieścisko
4 JANECKO Grzegorz 29 Potrzanowo
5 PĘKAŁA Czesław 62 Łosiniec
6 KOZŁOWSKI Tadeusz 62 Gorzew

 

Okręg 4

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 EWERTOWSKI Wiesław Jan 61 Łaziska
2 URBAŃSKA Krystyna 64 Łekno
3 BIERNACKI Lucjan Zygmunt 58 Żelice
4 KUFEL Tomasz Władysław 66 Grylewo
5 CZARNOLEWSKA Małgorzata 58 Czekanowo

 

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA 2000

 

Okręg 1

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PIECHOCKI Michał Damian 63 Wągrowiec
2 MICHALSKA Justyna 41 Wągrowiec
3 ZDRZAŁKA Leszek Kazimierz 58 Wągrowiec
4 JASIŃSKA Monika 33 Wągrowiec
5 WALEWSKA-JASTRZĄBEK Lucyna Halina 46 Wągrowiec
6 BIEGUN Tomasz Jacek 64 Wągrowiec
7 SYGIERYCZ Zbyszko Stefan 47 Wągrowiec
8 WOJEWÓDZKA Anna Łucja 62 Wągrowiec
9 NOWACZEWSKA Barbara 34 Wągrowiec

 

Okręg 2

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WIECZOREK Andrzej Szczepan 68 Gołańcz
2 MARZEC Alina Małgorzata 60 Niemczyn
3 RYSKA Ewa 50 Wapno
4 OKUNIEWSKI Marek Jarosław 33 Czesławice
5 PACHOWICZ Małgorzata 44 Laskownica Wielka
6 DEMBSKA Izabela Anna 40 Oleszno
7 HAJA Jacek Franciszek 52 Damasławek

 

Okręg 3

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MIGASIEWICZ Krzysztof Włodzimierz 63 Skoki
2 BANASZYŃSKI Andrzej Michał 65 Wągrowiec
3 MAŁECKA Anna Monika 48 Mieścisko
4 SAMOL Grzegorz Piotr 54 Kakulin
5 ZAGANIACZYK Małgorzata 39 Lechlin
6 KAŹMIERCZAK Anna Kazimiera 57 Popowo Kościelne

Okręg 4

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BRZOSTOWSKI Jacek Adam 53 Łukowo
2 TOMCZAK Piotr 31 Rudniczyn
3 RUSIEWICZ Beata 35 Kaliszany
4 JANIK-NOWAK Ewelina Ilona 30 Kobylec
5 BERLIK Mateusz 21 Łaziska

 

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

 

Okręg 1

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SPRINGER Jerzy Andrzej 60 Wągrowiec
2 LISKE Michał Paweł 47 Wągrowiec
3 KUCZEREPA-BUDZYŃSKA Katarzyna 39 Wągrowiec
4 FINKE Filip Franciszek 28 Wągrowiec
5 DYKBAN Patrycja Weronika 24 Wągrowiec
6 PAWŁOWSKI Roman 47 Wągrowiec
7 WESOŁOWSKA Joanna Ewa 43 Wągrowiec
8 DEREŻYŃSKI Ryszard Stanisław 61 Długa Wieś

 

Okręg 2

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 GRABOWSKI Zbigniew 64 Wapno
2 ŁYSY Jadwiga 61 Wapno
3 POZNAŃSKA Urszula 55 Wapno

 

Okręg 3

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KACZMAREK Piotr 30 Potrzanowo
2 GOŁEMBOWSKA Marta 35 Skoki
3 JASIŃSKI Ryszard 59 Lechlińskie Huby
4 LORĘCKA Anna Maria 34 Rościnno

Okręg 4

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BAŁDYGA Grzegorz 44 Kobylec
2 TABAKA-HOFFMANN Aleksandra 45 Ochodza
3 EWERTOWSKI Radosław Krzysztof 36 Sieńsko
4 WITT Benedykt 59 Redgoszcz
5 KĘDZIORA Alicja 43 Wągrowiec

 

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

 

Okręg 1

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SOBOTA Halina Teresa 73 Wągrowiec
2 STADNICZENKO Stanisław Grzegorz 80 Wągrowiec
3 EITNER Jolanta Maria 52 Wągrowiec
4 SIENKIEWICZ Henryk 63 Wągrowiec
5 KAPAŁCZYŃSKI Jan Stefan 56 Wągrowiec
6 SŁOMIŃSKA Grażyna Kazimiera 64 Wągrowiec
7 CHOMKO Stanisław 69 Wągrowiec

 

Okręg 2

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WICHER Łucja Dorota 54 Gruntowice
2 KOLIŃSKI Krystian Piotr 22 Kujawki
3 GRABOWSKA Alina Maria 61 Wapno
4 SZEWCZYKOWSKA Irena Teresa 55 Damasławek
5 KONOWALSKI Krzysztof Franciszek 52 Damasławek

 

Okręg 3

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 FLEMING Bogdan Włodzimierz 61 Mieścisko
2 KOZŁOWSKA Maria Danuta 68 Jabłkowo
3 WITKIEWICZ Ireneusz Franciszek 66 Skoki
4 FLEMING Joanna Jolanta 29 Mieścisko
5 NOWAK Łukasz Paweł 29 Skoki

 

Okręg 4

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BOBROWSKI Roman Adam 60 Łekno
2 KACZMAREK Tomasz 34 
Żelice
3 GRYCZKA Katarzyna 28   
Rybowo

 

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

 

Okręg 1

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PIOTROWSKI Bartosz 30 Wągrowiec
2 DOLATA Małgorzata 41 Wągrowiec
3 GRZECHOWIAK Maksymilian Edmund 25 Wągrowiec
4 HAJDUK Katarzyna 29 Wągrowiec
5 JAŃCZAK Mirosław 65 Wągrowiec
6 PLUTA Stanisław 55 Wągrowiec
7 WRÓBLEWSKI Hubert 29 Wągrowiec
8 FORTUNIAK Kinga 30 Podolin

 

Okręg 2

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 RAJNIK Barabara  33 Wapno
2 MAJCHROWICZ Weronika  23 Smuszewo
3 MROZINSKI Marcin  33
Lęgniszewo

 

Okręg 3

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KIDA Stanisław  68 Skoki
2 GRZELCZYK Ewa Urszula  40 Kłodzin
3 NADOLNY Przemysław  42 Pląskowo
4 PLUTA Krystyna Teresa  53 Wągrowiec

Okręg 4

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ANDRZEJEWSKI Marcin 23 Łęgowo
2 KOWALEWSKA Maria 20 Kaliszany
3 MROZINSKA Lidia 31 Smuszewo

 

KOMITET WYBORCZY GMINNEGO STOWARZYSZENIA LZS-GMINA WĄGROWIEC

 

Okręg 4

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ŁAPACZ Anna 38 Runowskie
2 BIEGAŃSKA Elżbieta Joanna 53 Sieńsko
3 HOFFMANN Rafał 45 Rąbczyn
4 ĆWIK Marek Stanisław 55 Pawłowo Żońskie
5 HOFFA Janusz Jerzy 51 Przysieczyn

Komentarze   

 
-3 #4 Jacek 2018-09-22 12:42
Cytuję Hh:

Bezpartyjny, a startuje z sw2000, która KODuje? Ciekawe.

Tak SW2000 jest jedyną bezpartyjną listą w tym okręgu. Wskaż inną :)
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
0 #3 Hh 2018-09-22 12:08
Cytuję Jacek:
Gdyby ktoś szukał bezpartyjnego kandydata w okręgu 2, to https://www.facebook.com/kandydathaja/ (jeśli nie działa link, to na FB wpisać: kandydathaja :)


Bezpartyjny, a startuje z sw2000, która KODuje? Ciekawe.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-2 #2 Jacek 2018-09-22 11:50
Gdyby ktoś szukał bezpartyjnego kandydata w okręgu 2, to https://www.facebook.com/kandydathaja/ (jeśli nie działa link, to na FB wpisać: kandydathaja :)
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+2 #1 kolo 2018-09-19 18:55
Belawski Ty już pokazałeś co potrafisz Tak działasz w radzie społecznej przy szpitalu że za chwile będzie tam komornik
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem