poniedz., 22 października
16:34

Kandydaci do Rady Miasta i Gminy Skoki

Prezentujemy kandydatów do Rady Miasta i Gminy Skoki. Zarejestrowanych zostało dziesięć komitetów wyborczych: Komitet Wyborczy Wolni i Solidarni, KWW Mirosławy Kucner, KWW Mariusza Andrzejewskiego, KWW Tadeusza Kłosa, KWW Andrzeja Surdyka, KWW Krzysztofa Berendta, KWW Aleksandry Radeckiej, KWW Grzegorza Owczarzaka, KWW Wiesława Nowaka oraz KWW Zbigniewa Kubickiego.

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA NOWAKA

Okręg 1

Nowak Wiesław Paweł, Skoki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA OWCZARZAKA

Okręg 1

Patelski Dariusz Mikołaj, Skoki

Okręg 2

Jahnz Dariusz Krzysztof, Skoki

Okręg 3

Grzegorzewski Marek, Skoki

Okręg 4

Kaczmarek Szymon, Skoki

Okręg 5

Wróbel Łukasz, Skoki

Okręg 6

Kucharski Sławomir Józef, Skoki

Okręg 7

Matuszczak Dariusz Piotr, Skoki

Okręg 8

Gruszka Marian Wacław

Okręg 9

Pinkowska Magdalena, Kuszewo

Okręg 10

Żelazny Sebastian, Bliżyce

Okręg 11

Grzywaczewski Rafał Włodzimierz, Pawłowo Skockie

Okręg 13

Łączyńska Magdalena, Potrzanowo

Okręg 14

Grabiński Paweł, Lechlin

Okręg 15

Mazurek Andrzej Filip, Łosiniec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY RADECKIEJ

Okręg 1

Makowska Anna, Skoki

Okręg 2           

Kałasz Natalia, Skoki

Okręg 3

Wąsiewicz Karolina, Skoki

Okręg 4

Radecka Aleksandra Aurelia,Skoki

Okręg 6

Mizgajska Małgorzata, Lechlin

Okręg 9

Stajkowski Mateusz, Pomorzanki

Okręg 10

Kubiński Łukasz Sylwester, Wysoka

Okręg 11

Garstka Jan, Pawłowo Skockie

Okręg 12

Gronowicz Leszek Stanisław, Rejowiec

Okręg 13

Kowalewska Agnieszka, Lechlinek

Okręg 14

Loręcki Patryk, Rościnno

Okręg 15

Budka Arleta, Łosiniec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA BERENDTA

Okręg 3

Berendt Elżbieta Irena, Skoki

Okręg 4

Berendt Krzysztof Stanisław, Skoki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA SURDYKA

Okręg 1

Surdyk Andrzej, Skoki

Okręg 11

Wyleżała Marzena, Pawłowo Skockie

Okręg 12

Stoiński Daniel, Sława Wielkopolska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KŁOSA

Okręg 2

Kujawa Zbigniew Mieczysław, Skoki

Okręg 3

Kramer Alicja Małgorzata, Skoki

Okręg 4

Surdyk- Fertsch Wiesława Barbara, Skoki

Okręg 5

Deminiak Franciszek Władysław, Skoki

Okręg 6

Kaniewski Stanisław, Skoki

Okręg 7

Babrakowski Piotr, Skoki

Okręg 8

Matuszak Aneta, Kakulin

Okręg 9

Tylczyńska Mirosława Teresa, Kuszewo

Okręg 10

Witek Roman, Pomorzanki

Okręg 11

Dembiński Jerzy Szczepan, Pawłowo Skockie

Okręg 12

Sommerfeld Arkadiusz Piotr, Rejowiec

Okręg 13

Janecko Stanisław, Potrzanowo

Okręg 14

Czarnecki Hubert Jan, Rościnno

Okręg 15

Wiśniewski Piotr, Łosinicec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ANDRZEJEWSKIEGO

Okręg 2

Aguścińska Zofia, Skoki

Okręg 3

Sawińska Anna, Skoki

Okręg 4

Kujawa Filip, Skoki

Okręg 5

Załęski  Włodzimierz, Skoki

Okręg 6

Pruss Tomasz, Skoki

Okręg 7

Andrzejewski Mariusz Krzysztof, Skoki

Okręg 8

Weichert Radosław, Kakulin

Okręg 9

Kozłowski Mateusz Marek, Jabłkowo

Okręg 10

Krawczyk Mateusz, Bliżyce

Okręg 11

Walkowiak Gracjan, Sławica     

Okręg 12

Birger Krzysztof, Rejowiec

Okręg 13

Witkiewicz Rafał Paweł, Skoki

Okręg 14

Kaliska – Bui Hanna Weronika, Rościnno

Okręg 15

Żak Ireneusz, Skoki

KOMIET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUCNER

Okręg 9

Kucner Mirosława, Jabłkowo

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Okręg 9

Szczurek Anna, Kuszewo

KOMITET WYBORCZY  WYBORCÓW ZBIGNIEWA KUBICKIEGO

Okręg 5

Kubicki Zbigniew Krzysztof, Skoki

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem