poniedz., 22 października
16:10

Kandydaci do Rady Gminy Wągrowiec

Przedstawiamy kandydatów do Rady Gminy Wągrowiec. Zarejestrowano siedem komitatów wyborczych: Komitet wyborczy Gminnego stowarzyszenie LZS - Gmina Wagrowiec, KWW Anny Haremza, KWW Barbary Jankiewicz - Korcz, Koalicyjny komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, KWW Wsi Przysieczyn.

KOMITET WYBORCZY GMINNEGO STOWARZYSZENIA LZS-GMINA WĄGROWIEC

Okręg 1

Ewertowska Joanna, Sieńsko

Okręg 2

Babiaczyk Grzegorz Krzysztof, Kobylec

Okręg 5

Rebajn Krystyna Danuta, Czekanowo

Okręg 6

Radecki Tomasz, Przysieka

Okręg 7

Kuliberda Bernard, Runowskie

Okręg 8

Ronka Eligiusz Wojciech, Rudnicze

Okręg 13

Piec Eugeniusz Franciszek, Siedleczko

Okręg 14

Łochowicz Leszek, Bracholin

Okręg 15

Paszek Bartosz Marek, Rąbczyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY HAREMZA

Okręg 11

Haremza Anna, Grylewo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY JANKIEWICZ-KORCZ

Okręg 1

Radecka Zofia Barbara, Wiatrowiec

Okręg 2

Cybichowski Krzysztof, Bartodzieje

Okręg 3

Zagórski Krzysztof, Krosno

Okręg 5

Matuszak Mariusz, Przysieczyn

Okręg 6

Janicki Marcin, Wiatrowo

Okręg 7

Bździuch Karolina Anna, Runowskie

Okręg 8

Bylicka Urszula Barbara, Rudnicze

Okręg 10

Sawicki Jan Wincenty, Pawłowo Żońskie

Okręg 11

Bondyra Marek Stanisław, Kopaszyn

Okręg 15

Mazur Anita Anna, Rąbczyn

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Okręg 1

Andrzejewski Ryszard Krzysztof, Łęgowo

Okręg 6

Głowska Danuta, Wiatrowo

Okręg 9

Woźniak Artur, Żelice

Okręg 11

Jóźwiak Teresa, Toniszewo

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 1

Szymkowiak Mirosław Karzimierz, Łęgowo

Okręg 2

Sieracka Małgorzata, Kobylec

Okręg 3

Król Łukasz, Łaziska

Okręg 4

Kamiński Radosław Piotr, Ochodza

Okręg 5

Śmiełowska Karolina Teresa, Przysieczyn

Okręg 6

Matuszak Małgorzata Maria, Wiatrowo

Okręg 7

Ciesiółka Krystian Marek, Potulice

Okręg 8

Wyrwicka Łucja Stanisława, Żelice

Okręg 9           

Wyrwicka Łucja Stanisława, Żelice

Okręg 14

Czerwiński Stefan Jacek, Łekno

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Okręg 2

Łukaszczyk Jerzy, Kobylec

Okręg 3

Śmigielski Krzysztof, Rgielsko

Okręg 4

Sturma Grzegorz Jan, Łaziska

Okręg 5

Majer Anna, Sienno

Okręg 6

Bałęczna Anna Grażyna, Wiatrowo

Okręg 7

Klawińska Irena, Potulice

Okręg 8

Tomczak Kazimierz, Rudnicze

Okręg 9

Stępniak Ryszard Kazimierz, Żelice

Okręg 10

Kolińska Janina, Kaliszany

Okręg 11

Wekwert Kazimierz Adam, Grylewo

Okręg 12

Patelski Janusz Stanisław, Brzeźno Stare

Okręg 13

Maćkowski Andrzej Stanisław, Werkowo

Okręg 14

Zawadzki Piotr, Łekno

Okręg 15

Zjawińska Grażyna, Rąbczyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI PRZYSIECZYN

Okręg 5

Kaniewski Jan, Przysieczyn

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem