wtorek, 21 maja
20:30

Festyn charytatywny dla Klemensa

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Wapno zaprasza na Koncert i Festyn Charytatywny dla Klemensa, który odbędzie się 6 października w hali sportowej w Wapnie.

Cały dochód z festynu przeznaczony zostanie na Klemensa, który urodził się jako wcześniak i zaraz po urodzeniu przeszedł szereg operacji ratujących jego życie. Dzięki szybkiej interwencji udało się uratować jego wzrok. Trzykrotnie przeszedł operacje wszczepienia zastawki, która pozwala mu dalej się rozwijać. Klemens ma aktualnie 4-latka i zmaga się z niedowładem kończyn i spastyką, które nie pozwalają mu samodzielnie się poruszać. W związku z tym potrzebny jest zakup sprzętu rehabilitacyjnego. Stąd inicjatywa zorganizowania festynu dla Klemensa .

Festyn rozpocznie się o godz. 15.00. organizatorzy przygotowali atrakcje dla dzieci i ich rodziców. Natomiast o 17.00 rozpocznie się koncert zespołów Second Child, The Old Band, Strefa Zagrożenia Hałasem oraz innych wykonawców.

(ich)

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem