piątek, 24 maja
20:49

Muzeum po zmierzchu

Muzeum Regionalne w Wągrowcu zaprasza wszystkich mieszkańców miasta i okolic 23 listopada (piątek) na imprezę edukacyjno - rozrywkową  „ Muzeum po zmierzchu”.

Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych propozycji dla najmłodszych, ale i dla nieco starszych Wągrowczan. Nie obędzie się bez tradycyjnego lania wosku przez dziurkę od klucza i odczytywania wróżb. Podczas tegorocznej imprezy katarzynkowo - andrzejkowej odbędą się m.in. pokazy dawnych zawodów połączone z zajęciami warsztatowymi. Będzie to również ciekawa okazja do wysłuchania dwóch prelekcji pt: „Ginące zawody” oraz „Tradycje wróżb andrzejkowych i katarzynkowych”.

Zapowiada się bardzo ciekawy wieczór, dlatego już dzisiaj warto zarezerwować sobie chwilę wolnego czasu i wybrać się do muzeum.

Zapraszamy ! Szczegóły na plakacie.

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem