niedziela, 18 listopada
12:48

Komu palma pierwszeństwa?

FOT. Archiwum J. BerendtaFOT. Archiwum J. Berendta

Wągrowiec doczeka się w końcu remontu ulicy Kościuszki. JAROSŁAW BERENDT, radny sejmiku wojewódzkiego, uważa, że walnie przyczynił się do sukcesu. O tym, jak przebiegała batalia o pieniądze i o tym, kto zasłużył na miano ojców sukcesu rozmawia z nim Franciszek Szklennik.

Czuje Pan zadowolenie z zapowiedzi przeznaczenia ponad 5 mln na remont ul. Kościuszki?
- Oczywiście, że tak, ponieważ moje starania o realizacje tej inwestycji trwają praktycznie już od czterech lat. Jeszcze za kadencji burmistrza Stanisława Wilczyńskiego, wspólnie z nim rozpoczęliśmy batalię o ten remont. Dla mnie to wielki, osobisty sukces. Wiem, ile mnie to kosztowało pracy i zabiegów u kolegów z komisji budżetowej, aby przekonać ich, że jest to słuszna decyzja i aby inwestycja jednoroczna znalazła się w przyszłorocznym planie budżetu Województwa Wielkopolskiego. Chciałbym zauważyć, gdyby tylko każde miasto powiatowe miało by dostać w roku wyborczym 5 mln złotych, to kwota w budżecie musiałaby by wynosić 175 mln złotych. A mieliśmy do rozdysponowania ponad 23 mln złotych. Czy to nie jest sukces? (...)

WIĘCEJ W ŚRODOWYM WYDANIU GŁOSU NR 49 Z 6 GRUDNIA 2017 R.

Komentarze   

 
+2 #1 edek 2017-12-08 20:52
wy durni politycy to my Wągrowczanie was wybraliśmy i wam płacimy abyście nam robili dobrze a nie spierali się kto i za ile !!
Trochę pokory bo popadniecie w niełaskę u społeczeństwa
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem