niedziela, 22 września
18:54

„Rogaś” zginął w wypadku

Motocyklista z Wągrowca, znany i lubiany w lokalnym środowisku, stracił życie w wyniku tragicznego wypadku.

W piątek ok. godz. 22 w Łęgowie doszło do śmiertelnego wypadku, w którym śmierć poniósł motocyklista. To popularny wśród motocyklowej braci „Rogaś”, czyli Michał Rogowski. Z relacji świadków wynika, że wągrowczanin próbował na zakręcie wyprzedzić samochód osobowy, po czym stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w przydrożną barierkę. Na miejsce wezwano ratowników medycznych, jednak nie udało się uratować motocyklisty.
Koledzy z nieformalnej grupy motocyklowej Brzydkie Ryje, która istnieje od trzech lat, podzielili się z nami wspomnieniami na temat zmarłego tragicznie motocyklisty.
Paweł Kulikowski, który znał Michała od czasów szkoły podstawowej, wspomina:
- Spędzaliśmy bardzo dużo czasu w Wielspinie, bo moi rodzice tam pracowali, a Michał mieszkał niedaleko. Kajaki, żaglówki, sporty wodne, biwaki - to była nasza codzienność. Mieliśmy wspólne pasje, które nas łączyły.
Paweł przyznaje, że Rogaś był wspaniałym kumplem, na którego można było zawsze liczyć. Niezmiennie wesoły, zarażał swoim uśmiechem wszystkich dookoła. (...)

WIĘCEJ W ŚRODOWYM WYDANIU GŁOSU NR 31 Z 31 LIPCA 2019 R.

 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem